Licensed to Milwaukee Lutheran High School
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/12/2011 08:45 PM
                       Warm-Up Outdoor 2011 - 4/12/2011                        
                            Milwaukee Lutheran H.S.                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 800 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1       Kalous, Courtney    10 Milw Luth              2:28.14  
  2       Gosselin, Becca     10 Living Word            2:39.92  
  3       Siegel, Angie        9 Milw Luth              2:41.02  
  4       Steffens, Morgan    12 Kettle Moraine         2:42.20  
  5       Sapiro, Allison     12 Milw Luth             x2:43.18  
  6       Rutkowski, Stephan   9 Living Word            2:43.22  
  7       Weber, Rachel       12 Kettle Moraine         2:43.74  
  8       McOlash, Morgan      9 Milw Luth             x2:45.82  
  9       Radewahn, Sarah     12 Milw Luth             x2:46.45  
 10       Rohleder, Alyssa    10 Martin Luther          2:49.22  
 11       Aderman, Hailey     11 Kettle Moraine        x2:51.49  
 12       White, Elise         9 Milw Luth             x2:52.67  
 13       Weiss, Lauren        9 Living Word           x2:52.77  
 14       Gosselin, Rachel     9 Living Word           x2:58.00  
 15       Zimmerman, Amanda   12 Martin Luther          3:01.11  
 16       Hansen, Brianna     12 Martin Luther         x3:03.04  
 17       Kudek, Emily        11 Kettle Moraine        x3:04.43  
 18       Branski, Alyssa     11 Martin Luther         x3:05.11  
 19       Vandyke, Emma       10 Martin Luther         x3:06.07  
 
Event 2  Boys 800 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Meitler, Jeff       11 Milw Luth              2:01.04  
  2       Goll, Cody          12 Kettle Moraine         2:01.37  
  3       Bolwerk, Robert     12 Kettle Moraine         2:10.25  
  4       Ottow, Hunter       11 Kettle Moraine        x2:13.59  
  5       Schwarten, Drake    11 Kettle Moraine        x2:13.72  
  6       Buettner, Jon       12 Living Word            2:13.75  
  7       Eckes, Bryant       11 Kettle Moraine        x2:16.95  
  8       Weyker, Ryan        12 Kettle Moraine        x2:17.83  
  9       Schroeder, Drew      9 Kettle Moraine        x2:18.15  
 10       Walker, Vincent     10 Milw Luth              2:18.75  
 11       Konings, Sam         9 Milw Luth             x2:19.65  
 12       Proefrock, Javan    11 Milw Luth             x2:20.12  
 13       Thorson, Erik       10 Kettle Moraine        x2:21.20  
 14       Sandoval, Nick      10 Kettle Moraine        x2:21.35  
 15       Carmichael, Josh    12 Kettle Moraine        x2:22.33  
 16       Homan, Curt         10 Milw Luth             x2:22.86  
 17       Zeimann, Zach       10 Living Word            2:23.39  
 18       Meyer, Kevin        12 Martin Luther          2:24.50  
 19       Semmann, Zach       10 Kettle Moraine        x2:27.56  
 20       Wenzelburger, Garr  12 Milw Luth             x2:31.17  
 21       Lang, Cody          10 Martin Luther          2:32.80  
 22       Roadt, Alex         10 Martin Luther         x2:32.83  
 23       Patt, Eric          11 Kettle Moraine        x2:34.54  
 24       Carmichael, Aaron    9 Kettle Moraine        x2:35.30  
 25       Herzog, Ryan        10 Martin Luther         x2:39.27  
 26       Wember, Chase        9 Racine                 2:40.11  
 27       Schulz, Conner       9 Racine                 2:40.45  
 28       Sydow, Max           9 Martin Luther         x2:42.84  
 29       Corn, Josh          10 Milw Luth             x2:43.01  
 30       Guardiola, Raymund  12 Martin Luther         x2:43.23  
 31       Chen, Yuan          11 Martin Luther         x2:44.20  
 32       Falck, Jacob        10 Kettle Moraine        x2:44.26  
 33       Barclay, Ian        10 Racine                x2:46.80  
 34       Bivens, Robert      11 Martin Luther         x2:47.92  
 35       Miller, Garrett     10 Kettle Moraine        x2:59.52  
 36       Huber, Mike         10 Martin Luther         x3:03.86  
 --       Williams, Garrick   11 Milw Luth                   NT  
 --       Rutkowski, David    12 Living Word                 NT  
 --       Lark, Jordan        12 Kettle Moraine              NT  
 --       Wener, Jacob         9 Martin Luther               NT  
 --       Bloedel, Adam       10 Kettle Moraine              NT  
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Schneiss, Karlee    11 Kettle Moraine           16.88   2 
  2       Schultz, Amy        12 Martin Luther            18.62   2 
  3       Searcy, Savanna     12 Milw Luth                18.86   2 
  4       Roth, Liz           10 Milw Luth                19.19   2 
  5       Weber, Taylor        9 Kettle Moraine           20.00   1 
  6       Duranso, Amanda     10 Martin Luther            20.11   1 
  7       Thorson, Tabby      12 Kettle Moraine          x20.26   2 
  8       Jeninga, Emily      11 Milw Luth               x20.32   2 
  9       Borman, Samantha     9 Kettle Moraine          x22.04   1 
 10       Boehler, Shannen    11 Martin Luther           x22.96   2 
 --       Schmidt, Megan      10 Martin Luther               NT   1 
 --       Weber, Kate         10 Martin Luther               NT   1 
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Franke, Luke        12 Kettle Moraine           17.21   2 
  2       Hoeg, Garrett       12 Martin Luther            17.28   2 
  3       Schultz, Joshua     12 Milw Luth                17.35   2 
  4       Tatum, Reggie       12 Milw Luth                18.11   2 
  5       Pless, John         10 Kettle Moraine           18.14   1 
  6       Stawski, John       11 Martin Luther            18.38   2 
  7       Koepke, Brad        12 Martin Luther           x20.78   2 
  8       Niemann, Chandler    9 Kettle Moraine          x21.38   1 
  9       Trawick, Robby       9 Martin Luther           x23.31   1 
 10       Alt, Nathaniel       9 Martin Luther           x23.88   1 
 11       Lawonn, Ryan        10 Kettle Moraine          x24.24   1 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Brown, Tierra       12 Milw Luth                12.85   6 
  2       Schad, Alex         12 Milw Luth                12.95   6 
  3       Flynn, Kelly        12 Martin Luther            13.28   6 
  4       Smith, Lindsey      11 Milw Luth               x13.91   5 
  5       Shannon, McKenna    12 Lake Country             14.18   6 
  6       Reis, Hailey        11 Milw Luth               x14.34   5 
  7       Bemann, Alexis       9 Martin Luther            14.37   1 
  7       Sias-Cheney, Kacie  10 Milw Luth               x14.37   4 
  9       Demski, Makenzie     9 Milw Luth               x14.39   2 
 10       Berger, Abbie        9 Kettle Moraine           14.40   1 
 10       Boho, Emily         10 Racine                   14.40   3 
 12       Perlberg, Cara      11 Kettle Moraine           14.41   5 
 13       Hunt, Chardanay     10 Milw Luth               x14.44   3 
 14       McGivern, Yvette    10 Milw Luth               x14.47   4 
 15       Harwin, Rachel       9 Kettle Moraine          x14.48   1 
 15       Bratonja, Lauren    12 Martin Luther           x14.48   6 
 17       Pintar, Erin        11 Racine                   14.71   5 
 18       Brandt, Cassidy     10 Martin Luther           x14.77   3 
 19       Gresenz, Hannah     10 Kettle Moraine          x14.80   4 
 20       Hess, Felicia       11 Racine                  x14.87   5 
 21       Tye, Ostaveeya       9 Milw Luth               x14.91   1 
 22       Bintz, Maria        10 Kettle Moraine          x15.00   3 
 23       Schneider, Taylor   11 Lake Country             15.03   4 
 24       Sayles, Dani        11 Lake Country            x15.11   5 
 25       Holmes, Michaela     9 Lake Country            x15.13   2 
 26       Bretzmann, Abby     10 Lake Country            x15.23   4 
 27       Zeamer, Johanna     10 Kettle Moraine          x15.24   3 
 28       McCaughn, Kalie      9 Kettle Moraine          x15.43   2 
 29       Dindorff, Ashley     9 Lake Country            x15.44   1 
 30       Naegeli, Carissa     9 Racine                  x15.50   2 
 31       Meier, Marissa      10 Kettle Moraine          x15.94   3 
 32       Schultz, Lara        9 Kettle Moraine          x16.03   2 
 33       Nehls, Emily         9 Lake Country            x16.29   2 
 34       Gehred, Kersten     10 Lake Country            x16.70   4 
 35       Ellenbecker, Taelo   9 Lake Country            x16.71   1 
 36       Spieker, Erin       10 Lake Country            x16.91   3 
 37       Koschnitzke, Lisa   11 Kettle Moraine          x17.00   4 
 38       Nicolas, Rachel      9 Martin Luther           x17.01   1 
 39       Morshita, Yoko      11 Martin Luther           x17.21   5 
 40       Buschke, Andrea      9 Lake Country            x18.41   1 
 --       Kitten, Ally        12 Martin Luther               NT   6 
 --       Hampton, Charese    11 Milw Luth                   NT   4 
 --       Solarez, Saffron    10 Living Word                 NT   3 
 --       Tramburg, Danaka     9 Living Word                 NT   2 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Meinert, Josh       10 Living Word              11.27   3 
  2       Kennedy, Dylan      12 Martin Luther            11.55   8 
  3       White, Tyler        11 Milw Luth                11.64   5 
  4       Grisby, Willie      12 Milw Luth                11.65   8 
  5       Phifer, Julien      11 Milw Luth               x11.78   5 
  6       Hopkins, Brandon    10 Milw Luth               x11.81   5 
  6       Hendrickson, Mike   11 Martin Luther            11.81   6 
  8       Zelko, Ian          12 Racine                   11.93   7 
  9       Graf, Neko          11 Racine                   12.01   6 
 10       Sierra, Nick        10 Kettle Moraine           12.05   4 
 11       Schmirler, Karl     12 Kettle Moraine           12.11   8 
 12       Behrman, Bryce      12 Lake Country             12.15   8 
 13       Gresenz, Devin      11 Kettle Moraine          x12.17   5 
 14    12 Boehm, Derek        10 Lake Country             12.18   5 
 15       Margrett, Nathan    11 Martin Luther           x12.20   6 
 16       Slack, Austin       11 Milw Luth               x12.27   6 
 17       Drida, Jim          12 Milw Luth               x12.28   8 
 18       Folker, Kevin       11 Milw Luth               x12.30   7 
 19       Howell, Corbin      12 Racine                  x12.38   8 
 20       Greer, Carl         10 Milw Luth               x12.41   4 
 20       Crist, Adam         12 Martin Luther           x12.41   8 
 20       Dasilva, Michael     9 Milw Luth               x12.41   1 
 23    11 Dwyer, Conor        11 Lake Country            x12.44   5 
 24       Nickel, Evan        11 Martin Luther           x12.50   7 
 25       Hoeg, Austin        10 Martin Luther           x12.51   4 
 26       Rickert, Lucas      12 Racine                  x12.56   7 
 27       Gruber, Zach        10 Kettle Moraine          x12.60   3 
 28       Carson, Leonard      9 Milw Luth               x12.61   3 
 29    16 Styza, Steve        12 Lake Country            x12.71   8 
 30       Shaw, Michael        9 Martin Luther           x12.73   2 
 31       Miller, Brandon     10 Kettle Moraine          x12.78   4 
 32       Flynn, Andrew       10 Martin Luther           x12.84   3 
 33       Werner, Cameron      9 Living Word              12.85   1 
 34       Fox, Noah            9 Martin Luther           x12.87   2 
 35       Bloomingdale, AJ    10 Lake Country            x12.91   5 
 36       Malone, Brandon     11 Milw Luth               x12.94   6 
 37    13 Martens, Andy       11 Lake Country            x13.01   6 
 38       Loescher, Michael   10 Kettle Moraine          x13.05   4 
 39       Orta, ED             9 Racine                  x13.07   2 
 40       Guhl, Nathan        11 Kettle Moraine          x13.10   7 
 41       Shaw, De'Andre      10 Milw Luth               x13.20   3 
 42       Doehrmann, Alec      9 Kettle Moraine          x13.21   1 
 43       Voigt, Zach         11 Kettle Moraine          x13.27   6 
 44       Kim, Min Kwan        9 Kettle Moraine          x13.30   2 
 44       Chen, Peter          9 Martin Luther           x13.30   2 
 46       Jacques, Charlie     9 Lake Country            x13.35   1 
 47       Herro, Danny        10 Martin Luther           x13.58   4 
 48       Emory, Jacob         9 Lake Country            x13.67   2 
 49       Henwei, Ettone      11 Martin Luther           x13.69   7 
 50       Haowen, Steven      11 Martin Luther           x13.70   7 
 51       Shannon, Cody        9 Kettle Moraine          x13.88   1 
 52       Boaz, Andrew         9 Kettle Moraine          x13.92   1 
 53       Brown, Dan          10 Living Word             x13.98   4 
 54       Bennett, Brandon    10 Kettle Moraine          x14.08   4 
 55       Yackels, Connor      9 Kettle Moraine          x14.14   3 
 56       Zhang, Felix        10 Kettle Moraine          x14.97   3 
 57       Helwig, Sam          9 Kettle Moraine          x15.08   1 
 --       Tingwald, Matt      11 Racine                      NT   5 
 --       Dorow, Ben          11 Martin Luther               NT   6 
 --       Bolwerk, Aaron       9 Living Word                 NT   2 
 --       Strasser, Josh      10 Kettle Moraine              NT   3 
 --       Reinke, Jacob       11 Martin Luther               NT   7 
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Gosselin, Becca     10 Living Word            5:47.15  
  2       Pankow, Lauren      11 Milw Luth              6:02.10  
  3       Steffens, Morgan    12 Kettle Moraine         6:02.82  
  4       Rutkowski, Stephan   9 Living Word            6:11.24  
  5       Durr, Kitsten       10 Milw Luth              6:11.59  
  6       Erl, Hannah         11 Milw Luth             x6:16.49  
  7       Albright, Emily     11 Racine                 6:19.69  
  8       Weiss, Lauren        9 Living Word           x6:20.27  
  9       Branski, Alyssa     11 Martin Luther          6:32.33  
 10       Hollenbeck, Britta  12 Lake Country           6:35.28  
 11       Meitler, Andrea      9 Milw Luth             x6:36.14  
 12       Gosselin, Rachel     9 Living Word           x6:49.74  
 13       Hansen, Brianna     12 Martin Luther          6:57.87  
 14       Gesch, Crystal      10 Milw Luth             x6:59.98  
 15       Zimmerman, Amanda   12 Martin Luther         x7:02.42  
 16       Howard, Lauren      10 Lake Country           7:25.17  
 17       Witkowski, Victori   9 Lake Country          x7:33.18  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Rutkowski, David    12 Living Word            4:47.99  
  2       Bolwerk, Robert     12 Kettle Moraine         4:55.46  
  3       Boersma, Peter      11 Milw Luth              4:58.90  
  4       Patt, Eric          11 Kettle Moraine         5:03.20  
  5       Borchart, Seth      11 Milw Luth              5:05.35  
  6       Riederer, Maz        9 Milw Luth             x5:09.75  
  7       Buettner, Jon       12 Living Word            5:14.47  
  8       Schroeder, Drew      9 Kettle Moraine        x5:18.40  
  9       Zeimann, Zach       10 Living Word           x5:19.65  
 10       Sandoval, Nick      10 Kettle Moraine        x5:30.17  
 11       Lang, Cody          10 Martin Luther          5:31.34  
 12     6 Stuckert, Alex      10 Lake Country           5:38.84  
 13       Isaacson, Samuel    10 Milw Luth             x5:40.56  
 14       Eckes, Bryant       11 Kettle Moraine        x5:42.29  
 15       Meyer, Kevin        12 Martin Luther          5:42.67  
 16     7 Jacobson, Josh      10 Lake Country           5:52.75  
 17       Carmichael, Aaron    9 Kettle Moraine        x5:59.98  
 18       Anderson, Austin    10 Lake Country          x6:01.40  
 19     3 Jacobson, Caleb     11 Lake Country          x6:09.59  
 20       Herzog, Ryan        10 Martin Luther         x6:10.31  
 21       Falck, Jacob        10 Kettle Moraine        x6:11.27  
 22       Guardiola, Raymund  12 Martin Luther         x6:17.07  
 23       Bloedel, Adam       10 Kettle Moraine        x6:19.57  
 24       Semmann, Zach       10 Kettle Moraine        x6:43.76  
 25       Chen, Yuan          11 Martin Luther         x6:44.33  
 26       Bivens, Robert      11 Martin Luther         x6:45.94  
 27       Huber, Mike         10 Martin Luther         x6:57.35  
 --       Deburgh, Sam        10 Racine                      NT  
 --     8 Kennedy, Ryan        9 Lake Country                NT  
 --       Miller, Garrett     10 Kettle Moraine              NT  
 --       Harmon, Floyd       10 Racine                      NT  
 --       Wener, Jacob         9 Martin Luther               NT  
 
Event 9  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Schneiss, Karlee    11 Kettle Moraine           49.66   2 
  2       Weber, Taylor        9 Kettle Moraine           54.20   1 
  3       Thorson, Tabby      12 Kettle Moraine          x54.48   3 
  4       Schultz, Amy        12 Martin Luther            55.18   3 
  5       Roth, Liz           10 Milw Luth                55.56   2 
  6       Searcy, Savanna     12 Milw Luth                55.92   3 
  7       Sapiro, Emma        11 Milw Luth               x56.22   3 
  8       Borman, Samantha     9 Kettle Moraine          x57.80   1 
  9       Duranso, Amanda     10 Martin Luther            58.03   1 
 10       Hess, Felicia       11 Racine                 1:07.09   3 
 --       Boehler, Shannen    11 Martin Luther               NT   3 
 --       Barry, Brooke       10 Martin Luther               NT   1 
 --       Weber, Kate         10 Martin Luther               NT   2 
 --       Schmidt, Megan      10 Martin Luther               NT   2 
 
Event 10  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Schultz, Joshua     12 Milw Luth                43.36   3 
  2       Franke, Luke        12 Kettle Moraine           44.14   3 
  3       Pless, John         10 Kettle Moraine           45.11   2 
  4       Tatum, Reggie       12 Milw Luth                45.35   3 
  5       Folker, Kevin       11 Milw Luth               x45.40   2 
  6       Stawski, John       11 Martin Luther            46.30   2 
  7       Dasilva, Michael     9 Milw Luth               x46.36   1 
  8       Hoeg, Garrett       12 Martin Luther            46.76   3 
  9       Koepke, Brad        12 Martin Luther           x47.60   3 
 10       Schwarten, Drake    11 Kettle Moraine          x47.76   2 
 11       Britton, Donavaun    9 Milw Luth               x47.89   1 
 12       Biskupski, Andrew   11 Martin Luther           x50.09   1 
 13       Parker, Alex         9 Milw Luth               x51.00   1 
 14       Niemann, Chandler    9 Kettle Moraine          x51.69   1 
 15       Lawonn, Ryan        10 Kettle Moraine          x56.18   2 
 16       Trawick, Robby       9 Martin Luther         x1:03.35   1 
 
Event 11  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Schad, Alex         12 Milw Luth                27.75   9 
  2       Shannon, McKenna    12 Lake Country             29.30   8 
  3       Smith, Lindsey      11 Milw Luth                29.36   6 
  4       Gerriets, Denielle  10 Kettle Moraine           29.86   5 
  5       Pintar, Erin        11 Racine                   29.99   6 
  6       McGivern, Yvette    10 Milw Luth               x30.11   3 
  7       Sias-Cheney, Kacie  10 Milw Luth               x30.22   5 
  8       Bemann, Alexis       9 Martin Luther            30.36   1 
  9       Perlberg, Cara      11 Kettle Moraine           30.45   9 
 10       Hunt, Chardanay     10 Milw Luth               x30.52   4 
 11       Boho, Emily         10 Racine                   30.56   5 
 12       Demski, Makenzie     9 Milw Luth               x30.70   1 
 13       Hughes, Lindsey     11 Kettle Moraine          x30.95   7 
 14       Gresenz, Hannah     10 Kettle Moraine          x30.99   4 
 14       Groth, Rachel       10 Kettle Moraine          x30.99   5 
 16       Pleas-Carnie, Zaki  11 Milw Luth               x31.15   7 
 17       Britton, Erica      10 Milw Luth               x31.19   5 
 18       Reis, Hailey        11 Milw Luth               x31.25   7 
 19       Brandt, Bridgette   10 Lake Country             31.36   6 
 20       Hirt, Mary           9 Lake Country            x31.40   2 
 21       Brandt, Cassidy     10 Martin Luther            31.55   4 
 22       Dindorff, Ashley     9 Lake Country            x31.76   1 
 23       Bratonja, Lauren    12 Martin Luther           x31.82   9 
 24       Bretzmann, Abby     10 Lake Country            x32.15   4 
 25       Harwin, Rachel       9 Kettle Moraine          x32.38   3 
 26       Rowell, Stephanie   10 Milw Luth               x32.46   6 
 27       Schneider, Taylor   11 Lake Country            x32.57   8 
 28       Sayles, Dani        11 Lake Country            x32.71   7 
 29       Morgan-Owens, Rave  10 Milw Luth               x32.72   4 
 30       Aumann, Rose        11 Racine                  x32.92   9 
 31       Nehls, Emily         9 Lake Country            x33.21   1 
 32       Holmes, Michaela     9 Lake Country            x33.32   3 
 33       Hess, Felicia       11 Racine                  x33.33   7 
 34       Gayle, Jessica      10 Milw Luth               x33.91   6 
 35       Aumann, Sarah        9 Racine                  x33.95   3 
 36       Schultz, Lara        9 Kettle Moraine          x34.41   2 
 37       Browder, Devine      9 Milw Luth               x36.05   2 
 38       Buschke, Andrea      9 Lake Country            x36.15   3 
 39       Gehred, Kersten     10 Lake Country            x36.28   5 
 40       Nicolas, Rachel      9 Martin Luther           x36.45   2 
 41       Koschnitzke, Lisa   11 Kettle Moraine          x36.47   8 
 42       Spieker, Erin       10 Lake Country            x36.95   4 
 43       Morshita, Yoko      11 Martin Luther           x38.17   8 
 --       Schnell, Mandy      12 Martin Luther               NT   8 
 --       Solarez, Saffron    10 Living Word                 NT   6 
 --       Brown, Tierra       12 Milw Luth                   NT   9 
 --       Kitten, Ally        12 Martin Luther               NT   8 
 --       Hampton, Charese    11 Milw Luth                   NT   7 
 --       Ellenbecker, Taelo   9 Lake Country                NT   3 
 --       Tramburg, Danaka     9 Living Word                 NT   2 
 --       Flynn, Kelly        12 Martin Luther               NT   9 
 
Event 12  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Kennedy, Dylan      12 Martin Luther            23.52   9 
  2       Hendrickson, Mike   11 Martin Luther            24.41   5 
  3       Grisby, Willie      12 Milw Luth                24.44   9 
  4       Phifer, Julien      11 Milw Luth                24.59   7 
  5    16 Styza, Steve        12 Lake Country             24.62   9 
  6       Graf, Neko          11 Racine                   24.67   6 
  7       Hopkins, Brandon    10 Milw Luth               x24.74   5 
  8       Meinert, Josh       10 Living Word              24.90   4 
  9       Zelko, Ian          12 Racine                   25.16   8 
 10       Gresenz, Devin      11 Kettle Moraine           25.37   6 
 11    12 Boehm, Derek        10 Lake Country            x25.50   4 
 11       Behrman, Bryce      12 Lake Country             25.50   9 
 13       Tingwald, Matt      11 Racine                  x25.68   7 
 14       Margrett, Nathan    11 Martin Luther           x25.69   7 
 15       Rickert, Lucas      12 Racine                  x25.76   8 
 16       Greer, Carl         10 Milw Luth               x25.87   4 
 17    14 Kramer, Jordan      10 Lake Country            x25.90   4 
 18       Drida, Jim          12 Milw Luth               x26.13   8 
 19       Miller, Brandon     10 Kettle Moraine           26.33   4 
 20       Carson, Leonard      9 Milw Luth               x26.65   2 
 21       Loescher, Michael   10 Kettle Moraine          x26.70   3 
 22       Fox, Noah            9 Martin Luther           x26.81   2 
 23       Bloomingdale, AJ    10 Lake Country            x26.98   5 
 24       Werner, Cameron      9 Living Word              27.08   2 
 25       Malone, Brandon     11 Milw Luth               x27.09   8 
 26       Orta, ED             9 Racine                  x27.43   3 
 27       Guhl, Nathan        11 Kettle Moraine          x27.47   6 
 28       Voigt, Zach         11 Kettle Moraine          x27.54   6 
 29       Kim, Min Kwan        9 Kettle Moraine          x27.60   3 
 30       Haowen, Steven      11 Martin Luther           x28.40   8 
 31       Jacques, Charlie     9 Lake Country            x28.58   1 
 32       Zold, Spencer       12 Racine                  x28.64   9 
 33       Emory, Jacob         9 Lake Country            x28.65   1 
 34       Chen, Peter          9 Martin Luther           x29.00   3 
 35       Boaz, Andrew         9 Kettle Moraine          x29.15   1 
 36       Shannon, Cody        9 Kettle Moraine          x29.48   1 
 37       Smith, William      10 Milw Luth               x30.35   5 
 38       Warner, Ian          9 Milw Luth               x30.72   2 
 39       Kennow, Zach         9 Racine                  x31.18   2 
 40    11 Dwyer, Conor        11 Lake Country            x31.69   7 
 41       Helwig, Sam          9 Kettle Moraine          x32.59   1 
 42       Yackels, Connor      9 Kettle Moraine          x38.99   2 
 --       Shaw, De'Andre      10 Milw Luth                   NT   5 
 --       White, Tyler        11 Milw Luth                   NT   8 
 --       Dorow, Ben          11 Martin Luther               NT   7 
 --    13 Martens, Andy       11 Lake Country                NT   6 
 --       Flynn, Andrew       10 Martin Luther               NT   3 
 --       Bolwerk, Aaron       9 Living Word                 NT   3 
 --       Brown, Dan          10 Living Word                 NT   5 
 --       Bennett, Brandon    10 Kettle Moraine              NT   4 
 --       Schmirler, Karl     12 Kettle Moraine              NT   9 
 --       Henwei, Ettone      11 Martin Luther               NT   7 
 --       Reinke, Jacob       11 Martin Luther               NT   6 
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Kalous, Courtney    10 Milw Luth              1:01.99   4 
  2       Hughes, Lindsey     11 Kettle Moraine         1:05.89   7 
  3       Weber, Rachel       12 Kettle Moraine         1:06.45   8 
  4       Gerriets, Denielle  10 Kettle Moraine        x1:06.47   5 
  5       Albright, Emily     11 Racine                 1:06.93   7 
  6       Sapiro, Allison     12 Milw Luth              1:07.05   8 
  7       Niemann, Meghan     11 Kettle Moraine        x1:07.16   7 
  8       Siegel, Angie        9 Milw Luth             x1:07.49   2 
  9       McOlash, Morgan      9 Milw Luth             x1:07.96   3 
  9       Cloyd, Jordan        9 Milw Luth             x1:07.96   2 
 11       Hirt, Mary           9 Lake Country           1:08.53   1 
 12       Thorson, Tabby      12 Kettle Moraine        x1:10.42   8 
 13       Rutkowski, Stephan   9 Living Word            1:10.72   2 
 14       Aderman, Hailey     11 Kettle Moraine        x1:11.27   6 
 15       Brandt, Bridgette   10 Lake Country           1:11.34   4 
 16       Gosselin, Becca     10 Living Word            1:12.31   5 
 17       Meitler, Andrea      9 Milw Luth             x1:12.50   3 
 18       Radewahn, Sarah     12 Milw Luth             x1:12.75   8 
 19       Durr, Kitsten       10 Milw Luth             x1:12.81   5 
 20       Erl, Hannah         11 Milw Luth             x1:12.91   6 
 21       Bretzmann, Abby     10 Lake Country          x1:13.08   5 
 22       Pankow, Lauren      11 Milw Luth             x1:14.04   6 
 23       Bintz, Maria        10 Kettle Moraine        x1:14.45   5 
 24       Tye, Ostaveeya       9 Milw Luth             x1:14.90   2 
 25       Weiss, Lauren        9 Living Word           x1:14.98   4 
 26       Hollenbeck, Britta  12 Lake Country          x1:15.56   8 
 27       Shannon, McKenna    12 Lake Country          x1:15.69   8 
 28       Nehls, Emily         9 Lake Country          x1:16.67   3 
 29       Kudek, Emily        11 Kettle Moraine        x1:17.04   6 
 30       Holmes, Michaela     9 Lake Country          x1:18.70   2 
 31       Russell, Brya       10 Milw Luth             x1:18.85   4 
 32       Sayles, Dani        11 Lake Country          x1:19.34   7 
 33       White, Elise         9 Milw Luth             x1:20.01   1 
 34       Dindorff, Ashley     9 Lake Country          x1:20.68   2 
 35       Gosselin, Rachel     9 Living Word           x1:20.78   3 
 36       Bolton, MACKENSEY   11 Milw Luth             x1:20.85   6 
 37       Beaumont, Marisa    11 Martin Luther          1:21.61   7 
 38       Howard, Lauren      10 Lake Country          x1:24.80   5 
 39       Buschke, Andrea      9 Lake Country          x1:26.33   1 
 40       Witkowski, Victori   9 Lake Country          x1:26.93   1 
 41       Benson, Kylie        9 Lake Country          x1:37.00   3 
 --       Reis, Allisa         9 Milw Luth                   NT   1 
 --       McCaughn, Kalie      9 Kettle Moraine              NT   4 
 --       Zeamer, Johanna     10 Kettle Moraine              NT   4 
 --       George, Lillian     11 Lake Country                NT   6 
 --       Ellenbecker, Taelo   9 Lake Country                NT   3 
 --       Steffens, Morgan    12 Kettle Moraine              NT   7 
 --       Tramburg, Danaka     9 Living Word                 NT   1 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Goll, Cody          12 Kettle Moraine           52.42   8 
  2       Ottow, Hunter       11 Kettle Moraine           53.58   6 
  3       Sierra, Nick        10 Kettle Moraine          x53.89   5 
  4       Meitler, Jeff       11 Milw Luth                54.43   7 
  5       Nickel, Evan        11 Martin Luther            56.21   6 
  6       Carmichael, Josh    12 Kettle Moraine          x56.30   9 
  7       Walker, Vincent     10 Milw Luth                56.45   6 
  8       Emo, Brian          11 Milw Luth               x56.50   7 
  9       Kosmala, Jared      11 Racine                   56.80   7 
 10       Spring, Jake        11 Milw Luth               x56.96   8 
 11       Rutkowski, David    12 Living Word              57.09   8 
 12       Behrman, Bryce      12 Lake Country             57.10   9 
 13    12 Boehm, Derek        10 Lake Country             57.15   4 
 14       Lambert, Jon        12 Racine                   57.40   9 
 15       Gruber, Zach        10 Kettle Moraine          x57.84   3 
 16       Thorson, Erik       10 Kettle Moraine          x58.02   4 
 17       Lark, Jordan        12 Kettle Moraine          x58.10   9 
 18       Schilz, Drake        9 Martin Luther            58.26   1 
 19       Konings, Sam         9 Milw Luth               x58.90   2 
 20       Wenzelburger, Garr  12 Milw Luth               x58.93   9 
 21       Crist, Adam         12 Martin Luther           x59.18   8 
 22       Buettner, Jon       12 Living Word              59.90   9 
 23       Strasser, Josh      10 Kettle Moraine          x59.96   5 
 24       Shaw, Michael        9 Martin Luther         x1:00.24   3 
 25    14 Kramer, Jordan      10 Lake Country          x1:00.58   3 
 26       Doehrmann, Alec      9 Kettle Moraine        x1:00.61   2 
 27       Roadt, Alex         10 Martin Luther         x1:00.66   4 
 28       Homan, Curt         10 Milw Luth             x1:01.43   4 
 29       Proefrock, Javan    11 Milw Luth             x1:01.78   7 
 30       Zeimann, Zach       10 Living Word           x1:02.50   1 
 31       Emory, Jacob         9 Lake Country          x1:02.83   1 
 32       Weyker, Ryan        12 Kettle Moraine        x1:03.62   8 
 33       Rodrian, Ben         9 Milw Luth             x1:03.92   2 
 34       Isaacson, Samuel    10 Milw Luth             x1:04.40   4 
 35       Herro, Danny        10 Martin Luther         x1:04.81   3 
 36       Bennett, Brandon    10 Kettle Moraine        x1:05.47   5 
 37       Jacques, Charlie     9 Lake Country          x1:05.50   2 
 38       Wember, Chase        9 Racine                x1:06.90   1 
 39       Schulz, Conner       9 Racine                x1:08.15   1 
 40     6 Stuckert, Alex      10 Lake Country          x1:08.66   6 
 41       Anderson, Austin    10 Lake Country          x1:09.20   3 
 42       Cooper, Tyler       12 Racine                x1:10.76   8 
 43       Barclay, Ian        10 Racine                x1:11.50   5 
 44     7 Jacobson, Josh      10 Lake Country          x1:12.99   5 
 45     3 Jacobson, Caleb     11 Lake Country          x1:16.39   7 
 --    11 Dwyer, Conor        11 Lake Country                NT   7 
 --       Deburgh, Sam        10 Racine                      NT   6 
 --       Williams, Garrick   11 Milw Luth                   NT   6 
 --     8 Kennedy, Ryan        9 Lake Country                NT   2 
 
Event 15  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Schad, Alex         12 Milw Luth             16-09.00  
  2       Flynn, Kelly        12 Martin Luther         16-03.00  
  3       Bratonja, Lauren    12 Martin Luther         14-05.50  
  4       Roembke, Rebecca    10 Kettle Moraine        13-09.00  
  5       Pintar, Erin        11 Racine                13-08.00  
  6       Hunt, Chardanay     10 Milw Luth             13-07.00  
  7       Sias-Cheney, Kacie  10 Milw Luth            x13-05.00  
  8       Demski, Makenzie     9 Milw Luth            x13-04.50  
  9       Smith, Lindsey      11 Milw Luth            x13-02.50  
 10       Hughes, Lindsey     11 Kettle Moraine        13-02.00  
 10       Barry, Brooke       10 Martin Luther        x13-02.00  
 12       Naegeli, Carissa     9 Racine                12-08.50  
 12       Bintz, Maria        10 Kettle Moraine       x12-08.50  
 14       Hirt, Mary           9 Lake Country          12-08.00  
 14       Gresenz, Hannah     10 Kettle Moraine       x12-08.00  
 16       Berger, Abbie        9 Kettle Moraine       x12-03.50  
 17       Klotz, Anna         12 Living Word           11-11.00  
 18       Morshita, Yoko      11 Martin Luther        x10-08.00  
 --       Schneiss, Karlee    11 Kettle Moraine              ND  
 
Event 16  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Gresenz, Devin      11 Kettle Moraine        19-05.00  
  2       Slack, Austin       11 Milw Luth             18-05.00  
  3       Howell, Corbin      12 Racine                18-02.00  
  4       Roadt, Alex         10 Martin Luther         18-00.50  
  5       Stawski, John       11 Martin Luther         17-10.00  
  6       Gruber, Zach        10 Kettle Moraine        17-08.00  
  7    14 Kramer, Jordan      10 Lake Country          17-03.00  
  8       Flynn, Andrew       10 Martin Luther        x16-11.00  
  9       Kosmala, Jared      11 Racine                16-10.50  
 10       Sierra, Nick        10 Kettle Moraine       x16-01.00  
 10       Meinert, Josh       10 Living Word           16-01.00  
 12       Hopkins, Brandon    10 Milw Luth             15-11.50  
 13       Shannon, Cody        9 Kettle Moraine       x15-08.00  
 14       Malone, Brandon     11 Milw Luth            x15-06.00  
 15       Kim, Min Kwan        9 Kettle Moraine       x14-05.00  
 15    13 Martens, Andy       11 Lake Country          14-05.00  
 17       Brown, Dan          10 Living Word           14-02.00  
 18       Helwig, Sam          9 Kettle Moraine       x13-10.00  
 19       Orta, ED             9 Racine               x13-09.50  
 20       Yackels, Connor      9 Kettle Moraine       x13-07.50  
 21       Buettner, Jon       12 Living Word          x13-03.00  
 22       White, Tyler        11 Milw Luth            x12-06.00  
 --       Schmirler, Karl     12 Kettle Moraine              ND  
 
Event 17  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Flynn, Kelly        12 Martin Luther         35-02.50  
  2       Brown, Tierra       12 Milw Luth             34-04.00  
  3       Niemann, Meghan     11 Kettle Moraine        32-00.50  
  4       Siegel, Angie        9 Milw Luth             30-04.00  
  5       McOlash, Morgan      9 Milw Luth            x30-00.00  
  6       Bratonja, Lauren    12 Martin Luther         29-06.00  
  7       Sapiro, Emma        11 Milw Luth            x29-00.50  
  8       George, Lillian     11 Lake Country          28-03.50  
  9       Roembke, Rebecca    10 Kettle Moraine        28-01.00  
 10       Reis, Hailey        11 Milw Luth            x27-11.00  
 11       Aumann, Rose        11 Racine                27-10.00  
 12       Bemann, Alexis       9 Martin Luther        x27-07.50  
 13       Harwin, Rachel       9 Kettle Moraine       x26-07.00  
 14       McGivern, Yvette    10 Milw Luth            x26-06.50  
 15       Bintz, Maria        10 Kettle Moraine       x26-04.00  
 16       Groth, Rachel       10 Kettle Moraine       x25-11.00  
 17       Zeamer, Johanna     10 Kettle Moraine       x25-07.00  
 18       Brandt, Bridgette   10 Lake Country          23-11.00  
 --       Schmidt, Megan      10 Martin Luther               ND  
 --       Weber, Taylor        9 Kettle Moraine              ND  
 --       Weber, Kate         10 Martin Luther               ND  
 --       Spieker, Erin       10 Lake Country                ND  
 
Event 18  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Stawski, John       11 Martin Luther         40-02.50  
  2       Gresenz, Devin      11 Kettle Moraine        38-01.00  
  3       Emo, Brian          11 Milw Luth             38-00.00  
  4       Spring, Jake        11 Milw Luth             37-04.00  
  5       Schmirler, Karl     12 Kettle Moraine        37-03.00  
  6       Lambert, Jon        12 Racine                33-06.50  
  7       Huber, Mike         10 Martin Luther         32-03.00  
  8       Kim, Min Kwan        9 Kettle Moraine       x29-08.00  
 --       Schreib, Ben        12 Martin Luther               ND  
 --       Bolwerk, Aaron       9 Living Word                 ND  
 --       Boaz, Andrew         9 Kettle Moraine              ND  
 --       Gruber, Zach        10 Kettle Moraine              ND  
 
Event 19  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Niemann, Meghan     11 Kettle Moraine         5-00.00  
  1       Granley, Elisabeth  12 Martin Luther          5-00.00  
  3       George, Lillian     11 Lake Country           4-08.00  
  4       Jeninga, Emily      11 Milw Luth              4-06.00  
  4       Wick, Audra         10 Lake Country           4-06.00  
  4       Doerr, Beth         12 Martin Luther          4-06.00  
  4       Searcy, Savanna     12 Milw Luth              4-06.00  
  4       Roembke, Rebecca    10 Kettle Moraine         4-06.00  
  4       Cloyd, Jordan        9 Milw Luth             x4-06.00  
  4       Gerriets, Denielle  10 Kettle Moraine        x4-06.00  
 11       Naegeli, Carissa     9 Racine                 4-04.00  
 12       Reis, Allisa         9 Milw Luth             x4-02.00  
 12       Schneider, Taylor   11 Lake Country          x4-02.00  
 12       Stoll, Abby         10 Martin Luther         x4-02.00  
 12       Barry, Brooke       10 Martin Luther         x4-02.00  
 12       Borman, Samantha     9 Kettle Moraine        x4-02.00  
 17       Roth, Liz           10 Milw Luth             x4-00.00  
 17       Harwin, Rachel       9 Kettle Moraine        x4-00.00  
 19       Meier, Marissa      10 Kettle Moraine        x3-10.00  
 --       Solarez, Saffron    10 Living Word                 NH  
 --       Schmidt, Megan      10 Martin Luther               NH  
 
Event 20  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Kosmala, Jared      11 Racine                 5-10.00  
  1       Spring, Jake        11 Milw Luth              5-10.00  
  3       Shaw, Michael        9 Martin Luther          5-04.00  
  3       Williamson, Aaron   10 Milw Luth              5-04.00  
  3       Schwarten, Drake    11 Kettle Moraine         5-04.00  
  3       Emo, Brian          11 Milw Luth             x5-04.00  
  3       Wenzelburger, Garr  12 Milw Luth             x5-04.00  
  3       Franke, Luke        12 Kettle Moraine         5-04.00  
  9       Flynn, Andrew       10 Martin Luther          5-02.00  
 10       Orta, ED             9 Racine                 5-00.00  
 10       Tatum, Reggie       12 Milw Luth             x5-00.00  
 10       Margrett, Nathan    11 Martin Luther         x5-00.00  
 10       Herro, Danny        10 Martin Luther         x5-00.00  
 14       Dasilva, Michael     9 Milw Luth             x4-10.00  
 14       Niemann, Chandler    9 Kettle Moraine        x4-10.00  
 14       Britton, Donavaun    9 Milw Luth             x4-10.00  
 --       Zelko, Ian          12 Racine                      NH  
 --       Brown, Dan          10 Living Word                 NH  
 --       Biskupski, Andrew   11 Martin Luther               NH  
 --       Folker, Kevin       11 Milw Luth                   NH  
 --       Ottow, Hunter       11 Kettle Moraine              NH  
 --       Parker, Alex         9 Milw Luth                   NH  
 
Event 21  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Schnell, Mandy      12 Martin Luther         30-03.00  
  2       Tatum, Karli        11 Milw Luth             28-10.00  
  3       Loduha, Miranda     10 Kettle Moraine        28-07.00  
  4       Clayton, Julie      11 Milw Luth             27-10.00  
  5       Ellis, Adrionna      9 Milw Luth            x27-01.00  
  6       Granley, Elisabeth  12 Martin Luther         26-11.00  
  6       Jones, Cristin       9 Milw Luth            x26-11.00  
  8       Groth, Rachel       10 Kettle Moraine        24-10.00  
  9       Jeninga, Emily      11 Milw Luth            x24-07.50  
  9       Stoll, Abby         10 Martin Luther        x24-07.50  
 11       Johnson, Rebecca     9 Milw Luth            x23-07.00  
 12       Green, Lauren        9 Martin Luther        x23-01.00  
 13       Aumann, Sarah        9 Racine                22-07.00  
 14       Lewis, Rachael      10 Milw Luth            x22-02.00  
 15       Bergmann, Kalia     10 Milw Luth            x21-10.00  
 16       Klumb, Kellie       11 Milw Luth            x21-06.50  
 17       Brown, Taylor       12 Living Word           20-07.00  
 18       Klotz, Anna         12 Living Word           20-02.00  
 19       Vanderburgh, Emile  10 Lake Country          17-09.50  
 20       Nicolas, Rachel      9 Martin Luther        x17-05.50  
 
Event 22  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Rathke, Kurt        10 Kettle Moraine        44-11.00  
  2       Kieckhaefer, David  11 Kettle Moraine        43-09.00  
  3       Williamson, Aaron   10 Milw Luth             43-02.00  
  4       Bohachek, Tyler     11 Milw Luth             41-04.00  
  5    16 Styza, Steve        12 Lake Country          39-10.00  
  6       Cook, Adam          11 Kettle Moraine       x38-10.00  
  7       Baade, Zach         12 Milw Luth            x38-02.00  
  8       Bergmann, Alec      10 Kettle Moraine       x37-03.00  
  9       Hoeg, Austin        10 Martin Luther         37-02.00  
 10       Marshall, Sam       12 Martin Luther         36-11.00  
 11       Wember, Chase        9 Racine                36-08.00  
 12       Zold, Spencer       12 Racine                35-03.00  
 13       Kelly, Ben          12 Martin Luther        x34-00.00  
 14    17 Martens, Tim        10 Lake Country          33-01.00  
 14       Pflughoeft, Tony    10 Kettle Moraine       x33-01.00  
 16       Pape, Nathan         9 Kettle Moraine       x32-11.00  
 17       Nelson, Zach         9 Milw Luth            x32-07.00  
 18       Aisbet, Carter       9 Kettle Moraine       x31-08.00  
 19       Loescher, Martin    10 Kettle Moraine       x31-01.00  
 20       Loescher, Michael   10 Kettle Moraine       x31-00.00  
 20       Pflughoeft, Chris   10 Kettle Moraine       x31-00.00  
 22       Moore, David        12 Lake Country         x30-10.00  
 23       Werner, Cameron      9 Living Word           30-08.00  
 24       Murray, Sean         9 Martin Luther        x30-07.00  
 25       Kennow, Zach         9 Racine               x30-06.00  
 26       Fox, Noah            9 Martin Luther        x30-02.00  
 27       Peplinski, Dan      11 Milw Luth            x30-01.00  
 28       Cooper, Tyler       12 Racine               x30-00.00  
 29    18 Dittman, Evan       10 Lake Country         x29-10.00  
 30       Lovelass, Nathan    10 Martin Luther        x29-09.00  
 31       Kohlmeier, Matt     11 Martin Luther        x29-08.00  
 32       Zehnder, Sam         9 Martin Luther        x28-01.00  
 33       Brandt, Jake         9 Kettle Moraine       x25-09.00  
 34       Bremer, David        9 Martin Luther        x25-05.00  
 --       Stanish, Josh       12 Living Word                 ND  
 --       Rivera, Juan        12 Martin Luther               ND  
 
Event 23  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Schnell, Mandy      12 Martin Luther           104-04  
  2       Loduha, Miranda     10 Kettle Moraine           85-10  
  3       Clayton, Julie      11 Milw Luth                75-04  
  4       Groth, Rachel       10 Kettle Moraine           68-09  
  5       Granley, Elisabeth  12 Martin Luther            68-05  
  6       Bergmann, Kalia     10 Milw Luth                66-09  
  7       Jeninga, Emily      11 Milw Luth               x65-02  
  8       Tatum, Karli        11 Milw Luth               x62-06  
  9       Lewis, Rachael      10 Milw Luth               x61-03  
  9       Jones, Cristin       9 Milw Luth               x61-03  
 11       Klumb, Kellie       11 Milw Luth               x60-08  
 12       Johnson, Rebecca     9 Milw Luth               x59-06  
 13       Aumann, Rose        11 Racine                   59-05  
 14       Doerr, Beth         12 Martin Luther           x58-11  
 14       Brown, Taylor       12 Living Word              58-11  
 16       Klotz, Anna         12 Living Word              58-05  
 17       Green, Lauren        9 Martin Luther           x52-09  
 18       Aumann, Sarah        9 Racine                   52-07  
 19       Stoll, Abby         10 Martin Luther           x49-01  
 20       Ellis, Adrionna      9 Milw Luth               x41-05  
 21       Vanderburgh, Emile  10 Lake Country             39-09  
 
Event 24  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1    16 Styza, Steve        12 Lake Country            139-07  
  2       Kieckhaefer, David  11 Kettle Moraine          139-00  
  3       Baade, Zach         12 Milw Luth               120-11  
  4       Rathke, Kurt        10 Kettle Moraine          112-05  
  5       Strasser, Josh      10 Kettle Moraine         x111-09  
  5       Bohachek, Tyler     11 Milw Luth               111-09  
  7       Wember, Chase        9 Racine                  108-04  
  8       Cook, Adam          11 Kettle Moraine         x107-05  
  9       Marshall, Sam       12 Martin Luther           103-03  
 10       Bergmann, Alec      10 Kettle Moraine          x99-06  
 11    17 Martens, Tim        10 Lake Country             96-04  
 12       Hoeg, Austin        10 Martin Luther            95-02  
 13       Cooper, Tyler       12 Racine                   93-03  
 14       Loescher, Martin    10 Kettle Moraine          x92-10  
 15       Pflughoeft, Tony    10 Kettle Moraine          x89-08  
 16       Williamson, Aaron   10 Milw Luth               x84-06  
 17       Loescher, Michael   10 Kettle Moraine          x84-05  
 18    18 Dittman, Evan       10 Lake Country            x83-11  
 19       Pflughoeft, Chris   10 Kettle Moraine          x82-01  
 20       Zold, Spencer       12 Racine                  x81-09  
 21       Peplinski, Dan      11 Milw Luth               x81-07  
 22       Aisbet, Carter       9 Kettle Moraine          x80-06  
 23       Biskupski, Andrew   11 Martin Luther           x76-05  
 24       Moore, David        12 Lake Country            x75-05  
 25       Pape, Nathan         9 Kettle Moraine          x74-01  
 26       Kelly, Ben          12 Martin Luther           x72-07  
 27       Zehnder, Sam         9 Martin Luther           x72-02  
 28       Fox, Noah            9 Martin Luther           x69-06  
 29       Nelson, Zach         9 Milw Luth               x68-10  
 30       Brandt, Jake         9 Kettle Moraine          x67-01  
 31       Kennow, Zach         9 Racine                  x66-08  
 32       Bremer, David        9 Martin Luther           x63-01  
 33       Kohlmeier, Matt     11 Martin Luther           x60-00  
 34       Murray, Sean         9 Martin Luther           x56-02  
 35       Lovelass, Nathan    10 Martin Luther           x50-06  
 --       Werner, Cameron      9 Living Word                 ND  
 --       Stanish, Josh       12 Living Word                 ND  
 --       Rivera, Juan        12 Martin Luther               ND